הטבלה האחרונה

פיליפס, מנהל חשבון עבור חברת התחבורה העסקית, זכה במקום שלה בסדרת הפוקר העולמית https://rootcasino-il.com/רולטה-אונליין-בישראל/ באמצעות טורניר לווין בהארה סן. לואי. הוא דיבר עם ההזדמנות הזאת בירייה ב -9.1 מיליון דולר.

פיליפס שיחק פוקר חי במשך כמעט שלוש שנים וזכה פחות מ -5,000 דולר.

כמו חייו השתנו

הפיליפס הפך לסלבריטאים בסן. את לואי, בזכות ללבוש סן. לואי קרדינל כובע בייסבול בזמן משחק באירוע הראשי. הוא זרק השקה למשחק קרדינל בספטמבר עם השדה שלו בשדה. “שונה ללא זמן פנוי חינם, הכל חיובי”.

להתכונן לטבלה הסופית

פיליפס שיחק טורנירים בעיר האטלנטית ובלונדון במהלך שבירה. הוא לקח כמה מאמנים ושיחק פוקר עם חברים בסן. את לואי להעריך את המשחק שלו.

היד העיקרית שנחתה בשולחן הסופי

ביום הרביעי, הוא הוכפל על פוקר VOS של מקצועי מייק “כדי לזוז ב 10 העליון שבריונים. הפיליפס נשאר גבוה 10 מנקודה זו. “פעמיים לפני הטורניר הייתי צריכה להניח את האס, זה היה קשה, ובמקרה אחד, התנועה הלא נכונה, התעניינותי התקדמה ביום ביום עם חשבון שבר מעל הממוצע וכי עשיתי. אם אני זרקתי את זה היד הטובה ביותר, אז זה לפעמים. אני חושב שהתוצאה הסופית אמרה לו “.

לָתֵת חָסוּת

הנורמה CAID אנליסט פוקר:

“אולי שום שחקן לא יכול להיות יותר שלילי מתרשם על ידי עיכוב השולחן מאוחר של 117 ימים, כשהמשחק נעצר בחודש יולי, פיליפס היה באזור. הוא רץ חם וקורא היטב, לוקח את כל הקלפים הנכונים ולדחוף את כל הכפתורים צדיקים. פוקר הוא משחק מנומר, וזה היה על רצועת שבוע. לעזאזל, 31/2 חודשים לאחר מכן, זה לא יכול להיות מסוגל למצוא את הקדוש שלו. כובע בייסבול הקרדינל של לואי “.

ההערות הבושת של גרג …

זה תמיד נהדר לראות שמישהו בא משום מקום כדי לעבור תהילה ומעל מזל. תן לכל המהמרים מקווה שהמזל של הגברת יכול להעדיף אותם בדרך מצוינת מדי. כל החשיפה הגדולה של אמצעי תקשורת ויחסי ציבור עבור משחק הפוקר ונותן מגרש אמיתי להיסטוריה עשירה שהיא סדרת הפוקר העולמית. ברכות דניס פיליפס. זה יהיה מעוניין ללמוד טקסס מחשבות דולי על הקציר הנוכחי של WSOP. ברונסון של דויל תמיד יהיה המלך לחוות דעתו של רבים, אבל בכל פיליפס. השקת הקוביות שלו.